Angelika

// // 6 comments

Pierwszy dzień wiosny to i nowa sesja do wrzucenia:) 
Szybko i konkretnie ustaliliśmy z Angeliką szczegóły sesji i do roboty!:)
W ciemno pojechałem na miejsce zdjęć ale okazało się idealne:)
Większość zdjęć z zastanego, uzupełnione o ewentualnie 430ex błyskaną w sufit
lub prosto od frontu:)6 komentarzy: Leave Your Comments

 1. strasznie tłusta modelka.. ogolnie zdjecia nie pokazuja jej zbyt dobrze.. wszedzie widac wałki tluszczu i te wielkie piersi ktore mogla chociaz trzymac w staniku..dziewczyna powinna sie zaczac odchudzac jesli chce pozowac do zdjec :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Najlepiej kryć się za 'anonimowym' wpisem i obrażać... Może pokażesz swoją twarz 'człowieku IDEALNY' ...

  OdpowiedzUsuń
 3. z tego co mnie wiadomo, nie jest nigdzie zapisane, że modelka ma być chuda. Ma mieć to coś. Czy ta modelka ma? dla mnie nie ale być może dla kogoś innego sprawa ma się inaczej. Cieszę się jednak, że przestajemy napawać się wystającymi żebrami i cieniami pod oczami. Ta moda odchodzi w niepamięć i wreszcie widać zdrowe dziewczyny :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Super modelka, fajna sesja. Bardzo fajne przedostatnie zdjecie-modelka powinna sie czesciej usmiechac. Bardzo zmyslowe te pierwsze zdjecia. To przy oknie z rozpietym suwakiem wolalbym to czarno biale ale w kolorze.

  OdpowiedzUsuń
 5. Bardzo fajne zdjecia jak zawsze!! A Anomin pewnie sam nie jet perfekcyjny !!! Niech sie zastanowi nad sobą a nie obraża innych, ważne jakimi jesteśmy ludzmi!!! Szacun dla modelki i wspaniałego fotografa :)))

  OdpowiedzUsuń
 6. niektóre zdjęcia sa faktycznie niesmaczne. Modelka bardzo ładna, ale nie kazdemu podobaja sie bardziej puszyste dziewczyny. Pierwsze najlepsze- kobieta z klasa

  OdpowiedzUsuń